Eurostep podaje posadzki epoksydowe.

Przedsiębiorstwo Eurostep Poland to najbardziej znany na arenie krajowej wytwórca systemów posadzkowych jak również producent żywic. W swojej ofercie proponuje wysokiej marki posadzki z żywic utworzone z różnego rodzaju materiałów, przeznaczone również do budownictwa mieszkaniowego, jak na przykład na większe obszary. Będą to zatem posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Przedsiębiorstwo wyróżnia posadzki z żywic najwyższa klasa realizacji. Powierzone zadania są oceniane bardzo dobrze, ponieważ są zawsze mocne i atrakcyjne. Niżej znajduje się opis proponowanych powierzchni.

Mrozoodporne powierzchnie, czyli kamienne dywany, to bardzo dobry patent na nawierzchnię zarówno nowatorską i trwałą. Nawierzchnie kamienne są nieprzemakalne, praktyczne, nie kurzą się i nie zawodzą przez wiele lat. Kamienne dywany są wytwarzane z wykorzystaniem żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie przedsiębiorstwa to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ powierzchni, która wyjątkowo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach magazynowych jak również halach przemysłowych. Są one bardzo trwałe, dlatego służą jako ochrona powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe powinny być bardzo trwałe, niepodatne na zniszczenia, ponieważ stanowią podstawę konstrukcyjną magazynów. Wykorzystana do wytworzenia tego rodzaju powierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie służyć przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się przede wszystkim możliwością impregnacji i niedługim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym rodzajem powierzchni. To dlatego, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne a także na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek stworzonych w najwyższej i prekursorskiej technologii.

eurostep posadzki